Atgal
Titulinis
Vertimas raštu 

Vertimų paslaugos raštu

UAB ,,Baltijos vertimai“ vertimų biuras džiaugiasi galėdami Jums pasiūlyti savo paslaugas. Teikiame finansinių, juridinių, techninių, medicininių, rinkodaros tekstų ir interneto svetainių vertimo paslaugas, kurios šiuolaikiniame pasaulyje tampa vis reikalingesnės. Vis dažniau įmonėms prireikia išversti verslo laiškus, naudojimo instrukcijas, straipsnius, reklaminius tekstus ir pan.

Vertimo paslaugos raštu nėra tik paprasčiausias teksto išvertimas iš vienos kalbos į kitą. Tai stiliaus pojūtis, šrifto bei formatavimo išlaikymas, gramatikos ir leksikos taisyklių išmanymas, teksto tikslinės rinkos nustatymas ir pan. Mūsų vertimų biuro vertėjai yra kvalifikuoti ir puikiai išmano savo darbą, todėl kokybiškai ir per sutartą laiką išvers įvairiausius tekstus - ir tokius, kuriuos naudosite asmeniniame gyvenime, ir specializuotus, reikalingus versle, reklamoje, medicinoje ir kitose srityse.

Ko gero nesuklysime teigdami, kad vertimo paslaugos raštu - dažniausiai pasitaikantis vertimo iš vienos kalbos į kitą pobūdis. Tai dažna vertimo paslauga, kurios prireikia bendradarbiaujant įmonėms tarptautiniu mastu, kuomet prireikia oficialių dokumentų vertimo. Tokio tipo tekstuose kaip tarptautinės direktyvos, įstatymai, įsakymai ir pan. ne retai pasitaiko specifinių detalių, kurias teisingai, be klaidų, gali išversti tik profesionalus vertėjas, kuris ir dirba UAB "Baltijos vertimai" vertimų biure.

Teksto vertimas raštu - viena populiariausių paslaugų, kurią teikiame jau daugiau nei 24 metus. Verčiame iš/ į daugiau kaip 60 pasaulio kalbų. Puslapių bei sakinių vertimo paslaugas raštu teikiame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.
Mūsų vertimų biurai įsikūrę: Vilniuje ir Klaipėdoje.

 

Domina vertimo paslaugos, atliekamos raštu? Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.Jums siūlome šias vertimo raštu paslaugas

Jūsų patogumui siūlome:

finansinių dokumentų,
juridinių dokumentų,
techninių tekstų,
medicininių tekstų,
interneto svetainių ir
rinkodaros tekstų vertimus raštu. 

Techninius, medicininius, teisinius ir ekonominius vertimų tekstus sieja sudėtinga specifinė leksika, terminų ir trumpinių gausa ir aukšta šių tekstų vertėjų bei redaktorių kvalifikacija. Iš tiesų, šių pobūdžių tekstus gerai versti gali tik profesionalai – patyrę ir išmanantys savo darbą. Dauguma UAB ,,Baltijos vertimai“ vertėjų dirba arba yra dirbę minėtose sferose, nevengia nuolatos ieškoti ir mokytis, kelti kvalifikaciją specializuotuose kalbos kursuose ir nuolatos konsultuotis su ekspertais. Savo darbe naudojame kokybės užtikrinimo metodiką. Kuo kokybiškas vertimas skiriasi nuo nekokybiško vertimo galite palyginti čia.

Kaip apskaičiuojama vertimo raštu kaina?
Vertimo raštu kaina nustatoma atsižvelgiant į spaudos ženklų arba žodžių skaičių tekste, paslaugos skubumą, teksto specifiką, ar užsakysite papildomas paslaugas. Kadangi tekstai gali būti verčiami dėl įvairių priežasčių, siūlome pasirinkti optimalų kainos ir kokybės derinį, pasirenkant Jums tinkamiausią paslaugos planą. Paprastai kaina skaičiuojama pagal spaudos ženklų / žodžių skaičių originale. Kai dėl pateikiamo teksto kokybės spaudos ženklų / žodžių skaičiaus originale apskaičiuoti negalime, vertimo kainą apskaičiuojame pagal spaudos ženklų / žodžių skaičių vertime.

Kviečiame pasinaudoti vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinoti spaudos ženklų skaičių ir paslaugos kainą, arba pateikti užklausą dabar ir mes netrukus pateiksime Jums pasiūlymą.