UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Rinkodaros tekstų vertimo paslaugos

Kuo ypatingas rinkodaros tekstų vertimas?

Pagrindinė reklamos užduotis – pritraukti būsimą klientą. Vadinasi, kokybiška, patraukli ir paveiki reklama − kelias į sėkmingą verslo plėtrą. Būtent todėl reklaminiams tekstams ir jų vertimams keliami ypač aukšti reikalavimai.

Negalima reklaminio teksto versti pažodžiui, labai svarbu versti kūrybiškai, nes tekstai turi likti įsimintini, skambūs ir stilingi, pritaikyti tam tikrai vartotojų grupei, atsižvelgiant į jos interesus ir kultūrinius ar tautinius bruožus.  Todėl rinkodaros tekstų vertimas nėra pati lengviausia užduotis tekstų vertėjams, nes tai, kas gerai skamba viena kalba, ne visada gerai skambės kita kalba. Dėl šios priežasties tokiais vertimais nederėtų užsiimti patiems. Geriau kreiptis į mūsų vertimų biurą ir gauti aukščiausios kokybės rinkodaros teksto vertimą.

Rinkodaros ir  reklaminių tekstų vertimo paslaugas nuotoliniu būdu teikiame visoje Lietuvoje.  Visada maloniai laukiame Jūsų ir mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

Ką mes siūlome?  Į reklaminių tekstų vertimus žvelgiame kūrybiškai. Konsultuojamės su klientu bei užsienio šalyje, į kurios kalbą verčiamas tekstas, gyvenančiais vertėjais, todėl pateikiame geriausią ir kokybiškiausią vertimo variantą.

Rinkodaros vertimo paslaugos nėra vienintelės, kurias teikiame. Kreipkitės į mus, jei prireikė finansinio, teisinio, techninio, medicininio ir interneto svetainės teksto vertimo. Mielai padėsime verčiant mokslinius straipsnius ar jų santraukas, grožinius ir reklaminius tekstus, spaudos pranešimus 

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar. Pateikite užklausą dabar ir gaukite rinkodaros teksto vertimo pasiūlymą netrukus.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą