UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Vertimo tvirtinimas: notarinis, biuro

UAB ,,Baltijos vertimai“ – tai vertimų biuras, kuris teikia ir vertimo tvirtinimo paslaugas: tiek notarinį*, tiek biuro.

Vertimo tvirtinimas – tai liudijimas, tvirtinantis, kad turimo teksto (dažniausiai oficialaus dokumento) vertimas buvo atliktas vertimų biure ir vertėjas yra susipažinęs su teisine atsakomybe už melagingą vertimą. Vertimo tvirtinimo paslauga Jums gali būti aktuali dėl kelių priežasčių:

  • jei reikalingi patvirtinti vertimai įmonės vidaus ir bendradarbiavimo tikslams,
  • pristatote dokumentus į Lietuvos Respublikos institucijas,
  • keliaujate į užsienį ir t.t.

Vertimas gali būti tvirtinamas pas notarą arba biuro antspaudais, todėl kartais yra vadinamas notariniu* arba biuro tvirtinimu. Šias paslaugas teikiame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. bei Vilniuje ir Klaipėdoje, kur įsikūrę mūsų vertimų biurai.

Jei turite papildomų klausimų apie vertimo tvirtinimo ar vertimo paslaugas, susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais.

Sužinokite daugiau apie vertimo tvirtinimą:

Yra du galimi atlikto vertimo tvirtinimo būdai: vertimo tvirtinimas biuro antspaudais ir vertimo tvirtinimas notariškai*. Kuris būdas Jums reikalingas, priklausys nuo įstaigos, kur turėsite pateikti dokumentus. Rekomenduojame tai išsiaiškinti prieš užsisakant tvirtinimą – dažnai užtenka tik biuro tvirtinimo, kuris atliekamas greičiau ir yra pigesnis!

– Vertimo tekstas susegamas su originaliu dokumentu;
– vertimo tekstas  gali būti susegamas ir su dokumento nuorašu, kuris taip pat patvirtinamas notarų biure (jei reikalingas asmens tapatybės kortelės ar paso nuorašas, Jums teks papildomai nuvykti į notarų biurą ir ten pasirašyti);
– prie originalo ir vertimo tekstų pridedamas paskutinis puslapis, kuriame pateikiami duomenys apie vertėją ir notarą;
– kai norima nuorašo, ant originalo kopijos uždedami notaro spaudai, antspaudas ,,kopija tikra“, dokumentas registruojamas notaro (-ės) knygoje − šia procedūra notaras liudija, kad nuorašas atitinka pateiktą dokumentą. Šia procedūra notaras liudija, kad nuorašas atitinka pateiktą dokumentą;
– kai norima patvirtinti notariškai,  notaras savo parašais ir antspaudais liudija vertėjo parašo tikrumą (vertėjas savo parašu liudija, kad yra susipažinęs (-usi) su Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 325 straipsniu, numatančiu atsakomybę už melagingai atliktą vertimą).;
– paskutinio puslapio antrojoje pusėje galite matyti visą informaciją, kuri pateikiama tvirtinant vertimą biuro spaudais.

  • Vertimo tekstas susegamas su originaliu dokumentu arba jo kopija,
  • paskutiniojo puslapio antroje pusėje uždedami biuro ir projektų vadovo-vertėjo antspaudai, antspaudas su kontaktine UAB ,,Baltijos vertimai” informacija, spaudai, nurodantys puslapių skaičių ir datą.

Tvirtinimas biuro spaudais liudija, kad vertėjas (-a) yra susipažinęs (-usi) su Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 325 straipsniu, numatančiu atsakomybę už melagingai atliktą vertimą.

  • Biuro tvirtinimo kaina skaičiuojama už vieną dokumentą;
  • notarinio* tvirtinimo kaina skaičiuojama už vieną dokumentą ir nustatoma sudedant: vertimo tvirtinimo pas notarą įkainį ir paslaugos mokestį.
  • dokumento nuorašo tvirtinimo kaina skaičiuojama pagal dokumento puslapių kiekį ir nustatoma sudedant: nuorašo tvirtinimo pas notarą įkainį ir paslaugos mokestį.

UAB ,,Baltijos vertimai“ biuruose teikiamos notarinio* vertimo tvirtinimo ir vertimo tvirtinimo biuro spaudais paslaugos. Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą dėl vertimo tvirtinimo dabar ir gaukite pasiūlymą.

* Dėl galimybės patvirtinti vertėjo parašą pas notarą ar dokumento apostilizavimo teirautis kiekviename mieste atskirai.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą