UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Kitos paslaugos

Vertimo paslaugos – tai ne vienintelė veikla, kurią teikia UAB „Baltijos vertimai“ vertimų biuras, todėl galite drąsiai kreiptis į mus, kuomet Jums reikalingos kitos paslaugos, susijusios su vertimų sritimi.

Pagrindinė vertimų biuro UAB „Baltijos vertimai“ veikla – vertimo paslaugos: 

  •  vertimas žodžiu (sinchroninis arba nuoseklusis),
  • vertimas raštu (finansiniai vertimai, juridiniai vertimai, techniniai vertimai, medicininiai vertimai, rinkodaros vertimai, interneto svetainių vertimai),
  • redagavimas.

Kitos paslaugos

Atsižvelgdami į klientų poreikius, neapsiribojame tik aukščiau išvardinta veikla. Taip pat siūlome pasinaudoti ir papildomomis, kokybiškomis paslaugomis. Šiandien Jums siūlome:

Šias paslaugas teikia mūsų vertimų biuro profesionalūs darbuotojai, kurie atlieką kokybišką ir operatyvų darbą. Įvairūs vertimo ar kitos paslaugos atliekamos iki sutarto laiko. Plačiau apie kitas mūsų teikiamas paslaugas galite paskaityti konkrečiame puslapyje paspaudę ant paslaugų pavadinimo. Jei turite papildomų klausimų dėl teikiamų paslaugų, susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais.

Jūsų užklausų dėl papildomų paslaugų laukiame čia arba kreipkitės į artimiausią UAB „Baltijos vertimai“ biurą nurodytais kontaktais.

Mūsų naujienas sekite mūsų Facebook paskyroje.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą