Titulinis
Kitos paslaugos 
Atgal

Kitos vertimo paslaugos

Pagrindinė vertimų biuro UAB „Baltijos vertimai“ veikla - vertimo paslaugos

  • sinchroninis arba nuoseklusis vertimas žodžiu,
  • vertimas raštu (finansiniai vertimai, juridiniai vertimai, techniniai vertimai, medicininiai vertimai, rinkodaros vertimai, interneto svetainių vertimai),
  • redagavimas.
Vertimo paslaugos - tai ne vienintelė veikla, kurią teikia UAB „Baltijos vertimai“ vertimų biuras, todėl galite drąsiai kreiptis į mus, kuomet Jums reikalinga pagalba, susijusi su vertimų sritimi. Atsižvelgdami į klientų poreikius, neapsiribojame tik aukščiau išvardinta veikla. Taip pat siūlome pasinaudoti ir papildomomis, kokybiškomis paslaugomis. Šiandien Jums siūlome vertimo iš garso ir vaizdo įrašų, maketavimo ir biuro bei notarinio tvirtinimo paslaugas. Šias paslaugas teikia mūsų vertimų biuro profesionalūs darbuotojai, kurie atlieką kokybišką ir operatyvų darbą. Įvairūs vertimo ar kitos paslaugos atliekamos iki sutarto laiko. Plačiau apie kitas mūsų teikiamas paslaugas galite paskaityti konkrečiame puslapyje paspaudę ant paslaygų pavadinimo. Jei turite papildomų klausimų dėl teikiamų paslaugų, susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais.
 

 

Jūsų užklausų dėl papildomų paslaugų laukiame čia arba kreipkitės į artimiausią UAB „Baltijos vertimai“ biurą nurodytais kontaktais.