UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Interneto svetainių tekstų vertimo paslaugos

Kuo svarbios internetinių svetainių tekstų vertimo paslaugos?

Leidžiatės į naujų klientų ir partnerių paieškas savo šalyje ir užsienyje? Šiuo atveju Jūsų interneto svetainės vertimas turi būti nepriekaištingas. Kokybiškas, tikslus ir klientą sudominsiantis tekstas – Jūsų sėkmę lemianti vizitinė kortelė. Tik taisyklinga ir sklandi kalba bei aiškus informacijos pateikimas užtikrina teigiamus potencialaus kliento ar partnerio įspūdžius.

Gerai parinkti stiliaus niuansai ir dėmesys būsimojo skaitytojo kultūros ypatybėms sudarys neverstinio teksto įspūdį.

Ką Jums siūlome?

UAB ,,Baltijos vertimai“ noriai imasi įvairaus pobūdžio interneto svetainių tekstų vertimo. Visada papildomai siūlome užsisakyti gimtakalbio redaktoriaus redagavimą. Atsižvelgdami į tekstų apimtį ir sudėtingumą lanksčiai nustatome kainą.

Internetinių svetainių vertimo prireikia tuomet, kai savo verslą planuojate perkelti į tarptautinę erdvę. Norint parduoti paslaugą ar produkciją, būtini kokybiški, aiškiai suprantami, dėmesį patraukiantys tekstai. Tokius tekstus be problemų galime pasirašyti savo gimtąja kalba, tačiau ką daryti norint tokios pat kokybės tekstus turėti ir užsienietiškoje savo svetainės versijoje? Čia į pagalbą skuba UAB „Baltijos vertimai“. Mūsų profesionalūs vertėjai suteiks Jums nepriekaištingos kokybės vertimo paslaugas, kurioms liksite patenkinti. Internetinių svetainių tekstai iš vienos kalbos į kitą yra verčiami pasitelkiant ne tik užsienio kalbos žinias, bet ir kalbos, į kurią verčiamas tekas, gimtakalbio pagalbą. Taip užtikrinama, kad tekstas bus lengvai suprantamas skaitančiajam.

Interneto puslapių tekstų vertimo paslaugos nėra vienintelė veikla, kuria užsiimame. Kreipkitės į mus, jei prireikė finansinio, teisinio, techninio, medicininio ir rinkodaros teksto vertimo. Mielai padėsime verčiant mokslinius straipsnius ar jų santraukas, grožinius ir reklaminius tekstus, spaudos pranešimus bei asmens dokumentus! Tad, prireikus kreipkitės į  mus dėl bet kokio teksto vertimo.

Interneto svetainių tekstus nuotoliniu būdu verčiame visoje Lietuvoje. Visada maloniai laukiame Jūsų ir mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą arba kreipkitės nurodytais kontaktais ir gaukite interneto svetainės vertimo pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą