UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Teisinių tekstų vertimo paslaugos

Teisinių tekstų vertimas

Teisinių tekstų vertimas – tai dokumentų, reglamentuojančių teisinius santykius vertimas. Jei niekada nesate susidūrę su teisinėmis problemomis ar klausimais, tai susidūrus su užsienio kalba sudarytais tokio tipo dokumentais gali kilti problemų bandant su juos tinkamai suprasti. Ypač jei dokumentų reikia kitoje šalyje, kurios kalbos nemokate, arba tiesiog nežinote teisinių terminų. Todėl Jūsų patogumui siūlome kreiptis į mūsų vertimų biurą, kur pasiūlysime vertimo paslaugą „Juridinių tekstų vertimas“. Pasirinkę šią vertimo paslaugą, galėsite pateikti bet kokius juridinius dokumentus, kuriuos patyrę vertėjai išvers per sutartą laiką, pavyzdžiui:

  •     sutartis, įgaliojimus, įsakymus, pažymas,
  •     įstatus, dekretus, protokolus,
  •     bylas, teismo sprendimus ir nutartis,
  •     oficialius patvirtinimo dokumentus, notarinius aktus.

Pateikite užklausą dabar ir netrukus gaukite vertimo kainos ir atlikimo termino pasiūlymą.

Teisės aktų, įvairių sutarčių tekstų bei kitų juridinių tekstų vertimo paslaugas nuotoliniu būdu teikiame visoje Lietuvoje.  Visada maloniai laukiame Jūsų ir mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Mūsų vertėjai verčia ne tik teisinius dokumentus. Kreipkitės į mus, jei prireikė finansinio, techninio, medicininio, rinkodaros ir interneto svetainės teksto vertimo. Mielai padėsime verčiant mokslinius straipsnius ar jų santraukas, grožinius ir reklaminius tekstus, spaudos pranešimus bei asmens dokumentus! Tad, prireikus kreipkitės į  mus dėl bet kokio teksto vertimo.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma juridinių, teisinių ar sutarčių vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą