UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Darbas vertėjui ar tekstų kūrėjui

Darbas vertėjui ar tekstų kūrėjui  gali būti Jūsų! Jei jauti meilę kalbai, supranti, kad technologijos ir vertimas, tekstas ir SEO šiandien yra neatsiejami dalykai, nuolat sieki tobulėti, vertini ilgalaikį bendradarbiavimą, kviečiame tapti UAB „Baltijos vertimai“ komandos dalimi. Tavo gyvenamoji vieta mums visai nesvarbi!

Darbas vertėjui

Jei esi vertėjas, tikimės, kad turi filologinį išsilavinimą ir bent 3 metus šio darbo patirties. Atsiųsime bandomąjį vertimą, jei mums šiuo metu bus aktuali Jūsų siūloma kalbų kombinacija. Į mūsų duomenų bazę būsite įtraukti įvertinus Jūsų atlikto bandomojo vertimo kokybę.

Darbas tekstų kūrėjui

Jei esi tekstų kūrėjas, tikimės, kad turi bent 3 metus tekstų rašymo patirties, nuolat tobulini savo įgūdžius. Atsiųsime bandomąją teksto kūrimo užduotį, jei mums šiuo metu bus aktuali Jūsų kuriamų tekstų specializacija. Į mūsų duomenų bazę būsite įtraukti įvertinus Jūsų kurto teksto kokybę. 

Tekstų kūrėjų ir vertėjų ieškome nuolat!

Bandomojojo teksto vertimas ar kurtas tekstas buvo įvertintas nepalankiai? Nenusimink! Juk nuolat tobulėji ir keitiesi. Parašyk mums po pusmečio. Galbūt tuomet jau būsime pasirengę susidraugauti su tavimi. Informuosime jau atrinktus vertėjus ir tekstų kūrėjus.

Sužinok daugiau apie mus Facebook paskyroje arba interneto svetainėje

Rašykite el. paštu atranka@baltijosvertimai.eu, atsakysime į visus kilusius klausimus.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą