Techninių tekstų vertimo paslaugos

Techninio teksto vertimo Jums gali prireikti, pavyzdžiui, renkant medžiagą apie namo statybą, o gal reikia informacijos inžinerijos egzaminui ir visa Jus dominanti medžiaga yra užsienio kalba? Galbūt nežinote specifinių terminų, kurie vartojami tekste, ir tai lėtina Jūsų darbą bei mažina galimybę sužinoti naują ir labai reikalingą informaciją? Reikia gaminio instrukcijos ar saugos duomenų lapo vertimo? Nedvejodami kreipkitės į UAB „Baltijos vertimai“ ir patikėkite techninių tekstų vertimą profesionalams. Mūsų suteiktos vertimo paslaugos Jūsų nenuvils. Techninių tekstų vertimo paslaugas nuotoliniu būdu teikiame visoje Lietuvoje.  Visada maloniai laukiame Jūsų ir mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 Be jokio vargo išversime:

  • valdymo ir saugos instrukcijas;
  • saugos duomenų lapus;
  • brėžinius, katalogus, brošiūras;
  • mokymo ir naudojimo vadovus;
  • automobilių techninius dokumentus;
  • kitus techninius tekstus.

Techniniuose tekstuose vartojama daug specifinių terminų, kuriuos, net ir gerai mokant užsienio kalbą, išversti tampa sudėtinga užduotimi. Negaiškite savo brangaus laiko, taupykite nervų ląsteles ir patikėkite techninio teksto vertimą „Baltijos vertimams“!

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus.

Mes neapsiribojame vien techninių tekstų vertimu. Kreipkitės į mus, jei prireikė finansinio, teisinio, medicininio, rinkodaros ir interneto svetainės teksto vertimo. Mielai padėsime verčiant mokslinius straipsnius ar jų santraukas, grožinius ir reklaminius tekstus, spaudos pranešimus bei asmens dokumentus! Tad, prireikus kreipkitės į  mus dėl bet kokio teksto vertimo.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą