UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Vertimų biuro klientai

Per metus atliekame vertimų užsakymų apie 950-iai įmonių ir 1200-ams privačių klientų. Įmonių užsakymai sudaro 83 proc., o privačių klientų užsakymai − apie 17 proc. metinės įmonės apyvartos. 

Mūsų paslaugomis naudojasi bankai, teisininkų kontoros, finansų ir gamybos įmonės, mažmeninės prekybos centrai, telekomunikacijų, IT įmonės, technikos, logistikos, vandens transporto bendrovės, medicinos įstaigos ir kt.

Kviečiame prisijungti prie mūsų plataus klientų rato.

AB „DFDS Seaways“ pažymi, kad UAB „Baltijos vertimai“ teikiamos vertimų ir kitos su šia sritimi susijusios paslaugos yra aukštos kokybės ir visada atliekamos laiku, todėl kelia didžiulę pridėtinę vertę šių paslaugų vartotojams. Įmonės darbuotojai yra labai paslaugūs, atsakingi ir visada atsižvelgia į užsakovų prašymus dėl vertimo terminų ir kokybės.

„Su „Baltijos Vertimais“ dirbame jau pakankamai senai ir esame labai patenkinti. Ten dirbantis kolektyvas visada atsižvelgia į mūsų norus, operatyviai atlieka mūsų prašymus. Jei reikia skubaus vertimo – kreipiamės tik į „Baltijos vertimai“, jei reikia notaro patvirtinto vertimo, mes kreipiamės tik į „Baltijos Vertimai“, nes šis vertimų biuras mus džiugina ne tik kainomis, bet ir greitais sprendimais.
Ačiū Jums.”

Esame tarptautinė farmacijos distribucijos įmonė, tad galite įsivaizduoti verčiamų į ir iš anglų kalbos tekstų kiekius :). Dalinomės ne vienu darbu su Baltijos vertimais. Nedaugžodžiaujant: kolegos paslaugas suteikia greitai, profesionaliai ir patikimai. Visuomet lengvai stengiasi lanksčiai suderinti atliekamų darbų terminus, skubumą.

Apie Baltijos vertimus tik geriausi atsiliepimai! Greitas reagavimas į pateiktą vertimo užklausą, greitas atsakymas su pateiktomis vertimo kainomis ir terminais; atsižvelgiama į kliento poreikius ir stengiamasi vertimus atlikti kaip galima greičiau. Visada malonus bendravimas su klientu.

„Baltijos vertimų“ paslaugomis naudojamės jau ne vienerius metu – profesionalu, greita, kokybiška. Pasitikime jais ir tais atvejais, kai tenka versti itin specifinius dokumentus – ekspertų išvadas, technines specifikacijas, teismų sprendimus. Ne kartą jiems pavedėme versti procesinius dokumentus arbitražams užsienyje, kai yra reikalaujama itin tikslaus juridinių terminų naudojimo ir tinkamo reikalavimų bei atsikirtimų suformulavimo. Malonus aptarnavimas, šauni komanda!”

„UAB „Baltijos vertimai“ paslaugomis naudojamės 3–4 metai. Verčiame gana specifinius tekstukus: sertifikatus, užsienio šalių mokesčių inspekcijų sprendimus, įvairių užsienio šalių norminius aktus. Pateikti užsakymai atliekami laiku, lanksčiai ir kokybiškai. Jei ir buvo nežymių nesklandumų, jie buvo išspręsti operatyviai – neišliko atmintyje. Ateityje taip pat naudosimės jūsų paslaugomis, ypač jeigu reikės vertimo iš „nepopuliarių“ kalbų.“

„Įmonė „Baltijos vertimai“ jau ilgą laiką yra patikima mūsų partnerė. Mūsų bendradarbiavimą apibūdina tokie žodžiai, kaip gera vertimų kokybė, greitumas ir lankstumas bei nuolatinis dėmesys kliento poreikiams.”

„Jau kurį laiką dirbame su „Batijos vertimais“ ir esame labai patenkinti šiuo bendradarbiavimu.
Visuomet laiku suteikiamos, prieinamos ir mūsų besikeičiančią aplinką atitinkančios, patikimos bei kokybiškos paslaugos už teisingą kainą..”

„Esame ilgamečiai klientai ir paslaugomis esame labai patenkinti.”

„UAB „Baltijos vertimai“ yra puikūs partneriai verslo žmonėms: dirba operatyviai ir tiksliai.”

„Dalykiška, lanksti, operatyviai reaguojanti į kliento poreikius kompanija. Visada puikus kainos ir kokybės santykis. Dėkojame už profesionalias laiku suteiktas vertimo paslaugas bei puiku aptarnavimą. Sėkmės!“

„Su „Baltijos vertimais” dirbame jau daugelį metų. Dėl vertimų iš kitų kalbų ir į kitas kalbas niekada neturėjome jokių problemų.  Darbas visada vyko operatyviai, profesionaliai, visada įsiklausoma į mūsų poreikius.„

„Dirbame jau ne vienerius metus, šiai dienai mūsų bendradarbiavimą bei Jūsų atliktą darbų kokybę vertiname tik palankiai. Darbai atliekami greitai, tiksliai, nežiūrint į tai, kad mes dažnai prašome skubių vertimų. Tikimės, jog sėkmingai bendradarbiausime ir ateityje.„

Su UAB „Baltijos vertimais” bendradarbiaujame jau trejus metus, esame patenkinti teikiamomis vertimo  paslaugomis. Visada atsižvelgia į mūsų poreikius. Šiais partneriais tikrai galime pasitikėti ir  tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ir toliau. 

„Džiaugiamės galėdami įvardyti įmonę „Baltijos vertimai“ kaip mūsų ilgametę ir patikimą partnerę. Gera turėti solidžius kolegas, į kuriuos prireikus galima kreiptis ir sulaukti greito atsako bei profesionaliai atliktų darbų.”

„Esame patenkinti profesionaliu darbu ir gera kokybe, ilgalaikis bendradarbiavimas parodo tai, jog esame labai patenkinti Jūsų įmonės darbu ir teikiama paslauga.”

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą