UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Finansinių tekstų vertimas

Kai kurie finansiniai tekstai gali būti labai sudėtingi ir sunkiai suprantami. Jeigu jie sudaryti užsienio kalba, kurios Jūs nemokate, nusimato ilgas bei varginantis darbas, kol aiškiai ir suprantamai išsiversite tokio pobūdžio tekstą. Tik ar Jūs tikrai norite plušėti patys, gaišti savo brangų laiką ir po to, galbūt, nusivilti rezultatu? UAB „Baltijos vertimai“ atliktas finansinių tekstų vertimas bus nepriekaištingai kokybiškas. Patikėję mums finansinio teksto vertimą sutaupysite savo laiką. Patyrę vertėjai darbą atliks per sutartą laiką ir išvers šiuos finansinius tekstus bei dokumentus:

  • finansines, metines pelno ir nuostolių ataskaitas,
  • banko išrašus,
  • audito dokumentus,
  • kitus finansinius dokumentus.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus.

Verčiame ne tik finansinius tekstus. Mums nesudarys jokių problemų išversti teisinius, techninius, medicininius, rinkodaros tekstus, mokslinius straipsnius ar jų santraukas ir interneto svetainių tekstus. Garantuojame, kad vertimai bus atlikti kokybiškai ir per sutartą laiką.

Nelaukite, kol verčiant sudėtingus finansinius dokumentus, ataskaitas, išrašus ar kitus tekstus ir sugaišus begalę laiko nusvirs rankos taip ir nepasiekus norimo rezultato. Finansinių tekstų vertima, neturinčiam vertimo patirties, gali būti didelis iššūkis. Patikėkite finansinių tekstų vertimą „Baltijos vertimams“ iš karto. Mūsų profesionaliai suteiktos vertimo paslaugos Jūsų nenuvils.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga tik papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą