UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Vertimo paslaugos raštu

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti savo paslaugas. Vis aktualesnės tampa finansinių, teisiniųtechniniųmedicininiųrinkodaros tekstų ir interneto svetainių vertimo paslaugos. Vis dažniau įmonėms prireikia išversti verslo laiškus, naudojimo instrukcijas, straipsnius, reklaminius tekstus ir pan.

Vertimas raštu tai nėra tik paprasčiausias teksto išvertimas iš vienos kalbos į kitą. Tai ir stiliaus pojūtis, ir šrifto bei formatavimo išlaikymas, gramatikos ir leksikos taisyklių išmanymas, teksto tikslinės auditorijos nustatymas ir pan. Mūsų vertimų biuras dirba tik su kvalifikuotais vertėjais, puikiai išmanančiais savo darbą. Todėl Jūsų tekstai, nepaisant jų pobūdžio, bus išversti kokybiškai ir per kuo trumpesnį sutartą laiką.

Ko gero nesuklysime teigdami, kad vertimas raštu – dažniausiai užsakoma vertimo paslauga. Jos dažnai prireikia bendradarbiaujant užsienio kompanijoms, kuomet prireikia oficialių dokumentų vertimo. Štai tarptautinėse direktyvose, įstatymuose, įsakymuose ir pan. neretai pasitaiko specifinių terminų, kuriuos teisingai ir be klaidų gali išversti tik profesionalus vertėjas. Garantuojame, kad  UAB „Baltijos vertimai“ dirba tik su tokiais vertėjais.

Teksto vertimas raštu – viena populiariausių paslaugų, kurią teikiame jau daugelį metų. Verčiame iš / į daugiau kaip 60 pasaulio kalbų. Paslaugas nuotoliniu  būdu teikiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Už papildomą mokestį pasirūpinsime, kad dokumentai būtų pristatyti Jūsų nurodytu adresu. Mūsų vertimų biurai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Domina vertimo raštu paslaugos? Pateikite užklausą dabar ir greitai gaukite vertimo kainos bei termino pasiūlymą. 

Jūsų patogumui siūlome:

– finansinių dokumentų vertimą,
– teisinių dokumentų vertimą,

– techninių tekstų vertimą,
– medicininių tekstų vertimą,
– interneto svetainių ir
– rinkodaros tekstų vertimą. 

Techniniams, medicininiams, teisiniams ir ekonominiams tekstams būdinga specifinė leksika, terminų ir trumpinių gausa. Todėl tokių tekstų vertimą būtina patikėti aukštos kvalifikacijos vertėjų bei redaktorių komandai.  Dauguma UAB ,,Baltijos vertimai“ vertėjų dirba arba yra dirbę minėtose sferose, nuolatos mokosi, kelia kvalifikaciją specializuotuose kalbos kursuose ir nuolatos konsultuojasi su ekspertais. Nuo 2018 m. mūsų paslaugos sertifikuotos ISO 17100:2015. Savo darbe naudojame kokybės užtikrinimo metodiką

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą