UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Medicininių tekstų vertimo paslaugos

Medicina buvo, yra ir visada bus sudėtinga, ne visiems suprantama sritis, turinti specifinių terminų, kurie net ir išgirdus juos gimtąja kalba skamba kaip „paukščių kalba“. Jei turite medicininio preparato instrukciją užsienio kalba, sugaišite tikrai daug laiko, kol savo jėgomis išsiversite tekstą, o ką daryti, jei minėtoji instrukcija patiekta tokia kalba, kurios, deja, nemokate? UAB „Baltijos vertimai“ gali šį darbą atlikti už Jus. Tiek individualiems asmenims, tiek įmonėms, kurių veikla susijusi su medicina, reikalingi medicininiai vertimai. Patyrę UAB ,,Baltijos vertimai“ vertėjai  kokybiškai ir laiku išvers šiuos medicininius tekstus iš pateiktos kalbos į Jūsų pageidaujamą:

  • ligos išrašus, istorijas, įvairias pažymas,
  • klinikinių tyrimų ataskaitas,
  • medicininių preparatų naudojimosi instrukcijas ir aprašymus,
  • medicinos ir farmacijos įstaigų dokumentus;
  • kitus dokumentus.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus.

Įvairių medicininių dokumentų, išrašų, pažymų ir kitų svarbių medicininių tekstų vertimo paslaugas nuotoliniu būdu teikiame visoje Lietuvoje.  Visada maloniai laukiame Jūsų ir mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Medicininiai vertimai – ne vienintelė sritis, kurios tekstus verčiame iš vienos kalbos į kitą. Kreipkitės į mus, jei prireikė finansinio, teisinio, techninio, rinkodaros ir interneto svetainės teksto vertimo. Mielai padėsime verčiant mokslinius straipsnius ar jų santraukas, grožinius ir reklaminius tekstus, spaudos pranešimus bei asmens dokumentus! Tad, prireikus kreipkitės į  mus dėl bet kokio teksto vertimo.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą