Юридические переводы

Juridiniai vertimai − dokumentų, reglamentuojančių teisinius santykius vertimas. Jei niekada nesate susidūrę su teisinėmis problemomis ar klausimais, susidūrus gali būti sunku susitvarkyti dokumentus. Ypač jei jų reikia kitoje šalyje, kuriose kalbos nemokate, arba tiesiog nežinote teisinių terminų ir nuostatų. Todėl, kad Jums būtų patogiau, siūlome kreiptis į mūsų vertimų biurą, kur pasiūlysime paslaugą „Juridiniai vertimai“. Pasirinkę šią paslaugą, galėsite pateikti bet kokius juridinius dokumentus, kuriuos patyrę vertėjai išvers per sutartą laiką. Juridiniai, teisiniai vertimai reikalingi, jei tvarkotės tokius tekstus:

  • teisines sutartis, įgaliojimus, įsakymus, pažymas,
  • įstatus, dekretus, protokolus,
  • bylas, teismo sprendimus ir išvadas,
  • oficialius patvirtinimo dokumentus, notarinius aktus.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Teisės aktų, įvairių sutarčių tekstų bei kitus juridinius vertimus atliekame Vilniuje ir Klaipėdoje

Vertėjai atlieka ne tik juridinius, teisės aktų ar sutarčių vertimus. Taip pat atlieka finansinių, techninių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus! Tad prireikus, galite kreiptis dėl bet kokio teksto vertimo.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma juridinių, teisinių ar sutarčių vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.