Titulinis
Kainos 
Atgal

Vertimo kaina

Jeigu iki šiol neteko dažnai susidurti su vertimo paslaugomis ir buvo sudėtinga suprasti, iš ko susideda paslaugos kaina, Jums padės UAB „Baltijos vertimai“ siūlomi paslaugų planai. Nors įprasta, kad planai dažniau siūlomi telekomunikacijų rinkoje, siekdami įnešti aiškumo į paslaugos kainodarą ir leisdami patiems pasirinkti paslaugos sudėtį, pristatome kainų planus „BV Geras“, „BV Profesionalus“ ir „BV Premium“.


Vertimo paslaugos planas „BV Geras“
Jeigu Jums reikalingas paprastas vertimas asmeniniam naudojimui, arba naudojimui įmonės viduje, galite neskirti lėšų antro vertėjo peržiūrai, leidybiniam redagavimui ir užsakyti vertimo paslaugą „BV Geras“. Pasirinkus šį planą, Jūsų tekstą išvers profesionalus vertėjas, vertimą į lietuvių kalbą peržiūrės redaktorius, o prieš atiduodant Jums, viską dar kartą patikrins projektų vadovas.
Vertimo paslaugos planas „BV Profesionalus“
Jei ketinate išverstą tekstą skelbti viešai, naudoti reklamai − rekomenduojame užsakyti planą „BV Profesionalus“. Užsakius šį vertimo paslaugų planą, vertimą profesionalus vertėjas atliks taip, kad skaitytojas jį suvoks ne kaip vertimą, bet kaip tekstą, kurtą ta kalba, į kurią buvo atliktas vertimas. Vertėjas tokiam vertimui parenkamas, atsižvelgiant į sritį, kurioje jis specializuojasi. Medicininį vertimą atliks medicininį išsilavinimą turintis vertėjas, techninį vertimą atliks techninį išsilavinimą turintis vertėjas, teisinius tekstus išvers teisinį išsilavinimą turintys vertėjai, reklaminį tekstą vers vertėjai, turintys patirties reklaminių tekstų ruošimo srityje. Jums paskirtas projektų vadovas, vykstant vertimo procesui, bendraus su Jumis ir padės susidaryti žodyną, kuris užtikrins, kad atliktame vertime nerasite netinkamai išverstų terminų. Išverstą tekstą peržiūrės redaktorius, kuriam kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji. Tai dar labiau padės lokalizuoti tekstą ir pritaikyti rinkai ar auditorijai, į kurią nusitaikėte. Prieš atiduodamas vertimą Jums, projektų vadovas dar kartą peržiūrės visą tekstą, jei reikės, bus atliktos galutinės korekcijos, ir vertimas bus laiku pristatytas Jums.
Vertimo paslaugos planas „BV Premium“

Planas „BV Premium“ yra skirtas norintiems daugiau. Jei vertinate itin aukštą kokybę, šis vertimo paslaugų planas yra skirtas būtent Jums. Šį planą rekomenduojame visais atvejais, kai reikalingas ypatingas vertimo tikslumas. Užsakius šį planą, į vertimo projekto komandą įtraukiame antrą vertėją, kuris peržiūri pirmojo vertėjo, kuris specializuojasi konkrečioje srityje, atliktą vertimą ir taip užtikrina dar geresnę kokybę. Teksto vertimas pritaikomas konkrečiai auditorijai. Patyrusių vertėjų darbą redaguoja redaktoriai, kuriems kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji ir taip užtikrina, kad Jūsų tekstas sklandžiai skambės kita kalba, o skaitytojas nepajus, kad skaito vertimą. Vykdydami vertimo projektą, konsultuosimės su Jūsų nurodytu asmeniu dėl tekste vartojamos terminijos, todėl tekste vartojami terminai atitiks Jūsų pageidavimus. Išverstą ir suredaguotą tekstą peržiūrės projektų vadovas, kuris galutinai užtikrins, kad teksto vertimas atitiktų originalą ir, prireikus, atliks galutines korekcijas.