UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Vokiečių kalba yra viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų. Ja kalba daugiau nei 120 mln. žmonių visoje Europoje. Dėl tokios vartotojų gausos vokiečių kalba patenka į daugiausia vartotojų turinčių pasaulio kalbų dešimtuką bei yra trečia tarp labiausiai besimokomų kalbų. Be Vokietijos, ši kalba turi oficialios kalbos statusą Austrijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, Liuksemburge, taip pat kai kuriose Italijos ir Belgijos regionuose.

Vertimo iš vokiečių kalbos ir į vokiečių kalbą galimos kalbų kombinacijos

Vokiečių kalbos vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
vokiečių–lietuvių;
vokiečių–anglų;
vokiečių–rusų;
vokiečių–lenkų;
vokiečių–prancūzų;
vokiečių–norvegų bei kitomis.

Bendradarbiaujame su daugybe aukščiausios kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, todėl galime užtikrinti kokybiškas vertimo ir redagavimo paslaugas.

Mūsų vertimų biurai įsikūrę Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Verčiame ir nedidelės apimties vokiečių kalbos dokumentus (liudijimus, pažymas, pažymėjimus ir kt.), ir ilgas bei sudėtingas instrukcijas.

Vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų arba žodžių skaičių tekste. Vertimo kaina taip pat priklauso nuo kalbų kombinacijos, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo.

Susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuotų Jūsų pageidaujamos kalbų kombinacijos vertimas.

Daugelio sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:

* dirbame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų tinklą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas.

Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo valdymo procesas:

Įprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.

Dėl išsamesnės informacijos ir vertimo paslaugų kainos susisiekite – kontaktai.

Vertimo paslaugas teikiame nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą