Titulinis
Vertimas iš maltiečių kalbos ir vertimas į maltiečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš maltiečių kalbos ir vertimas į maltiečių kalbą

Maltiečių kalba vienintelė iš semitų kalbų šeimos turi lotynų abėcėlės raštą. Ši kalba turi daug skirtingų tarmių, kad žmonės iš skirtingų miestų arba salų gali ir nesusikalbėti.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Maltiečių – lietuvių;
Maltiečių – anglų;
Maltiečių – rusų;
Maltiečių – vokiečių;
Maltiečių – lenkų;
Maltiečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos maltiečių kalbos vertėjais ir redaktoriais visame pasaulyje, tad galime užtikrinti kokybiškas vertimo ir redagavimo paslaugas.Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties sudėtingų instrukcijų.
 
Maltiečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš maltiečių kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus maltiečių kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.