Titulinis
Vertimas iš arabų kalbos ir vertimas į arabų kalba 
Atgal

Vertimas iš arabų kalbos ir vertimas į arabų kalba

Arabų kalba priklauso semitų kalbų grupei, daugiausia vartojama arabų šalyse, taip pat Irane, Afganistane, Turkijoje, Etiopijoje, Indonezijoje, Izraelyje, Somalyje ir kitur. Pasaulyje yra maždaug 240 milijonų žmonių, kuriems arabų kalba yra gimtoji, dar 50 milijonų žmonių ji yra antroji kalba, todėl ši kalba pagal vartojimą užima penktąją vietą Pasaulyje. Arabų kalbos žodžiams užrašyti naudojamas specialus arabų raštas, rašymo kryptis – iš dešinės į kairę. Arabų kalba yra viena iš šešių oficialių Jungtinių Tautų kalbų.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Arabų – lietuvių; lietuvių - arabų;
Arabų – anglų; anglų - arabų;
Arabų – rusų;
Arabų – vokiečių;
Arabų – lenkų;
Arabų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš arabų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir arabų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties tekstų.
 
Vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* dirbame su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais bei redaktoriais, dauguma jų verčia į savo gimtąją kalbą;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikos, politikos, technikos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimo paslaugas iš arabų kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas: 
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūraredagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
 Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus arabų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite  – kontaktai.
Mūsų vertimų biuras Klaipėdoje ir Vilniuje, tačiau vertimo paslaugas iš ir į arabų kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.