Titulinis
Vertimas iš albanų kalbos ir vertimas į albanų kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į albanų kalbą

Albanų kalba sudaro atskirą indoeuropiečių kalbų šaką. Ji vadinama graikų kalbos kaimyne, kurioje gausu graikų, turkų, slavų ir kitų kalbų elementų. Šioje kalboje gausu lotyniškos kilmės žodžių. Ši kalba turi du dialektus – toskų ir ghegų, kurių skiriamąja riba yra laikoma Škumbino upė. Būtent toskų dialektas yra laikomas bendrine albanų kalba. Rašytinė albanų kalba yra nemažai pakitusi: nuo graikų ir arabų abėcėlių pamažu pereita prie lotyniškosios, kuri buvo standartizuota 1909 m. Ši kalba turi oficialios kalbos statusą Albanijoje ir Kosove, o ja kalbančiųjų iš viso skaičiuojama apie 7 mln. žmonių.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Albanų – lietuvių; lietuvių - albanų;
Albanų – anglų; anglų - albanų;
Albanų – rusų; rusų - albanų;
Albanų – vokiečių; vokiečių - albanų;
Albanų– lenkų; lenkų - albanų;
Albanų – norvegų; norvegų - albanų
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime užtikrinti kokybiškas vertimo ir redagavimo paslaugas. Verčiame įvairių sričių tekstus.
 
Albanų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* mūsų albanų kalbos vertėjai yra kvalifikuoti kalbos specialistai, turintys daug vertimo patirties; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikospolitikos,technikos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš albanų kalbos ir į ją.
 
Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
Vertimų biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau vertimo paslaugas iš ir į albanų kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.