Titulinis
Vertimas iš vokiečių kalbos ir vertimas į vokiečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš vokiečių kalbos ir vertimas į vokiečių kalbą

Vokiečių kalba yra viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų. Ši kalba turi daugiausia ja kalbančių gimtakalbių atstovų – ją vartoja daugiau nei 120 mln. žmonių visoje Europoje. Dėl tokios vartotojų gausos vokiečių kalba patenka į daugiausia vartotojų turinčių pasaulio kalbų dešimtuką bei yra trečia tarp labiausiai besimokomų kalbų. Be Vokietijos, ši kalba pripažįstama oficialia kalba Austrijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, Liuksemburge, taip pat kai kuriose Italijos ir Belgijos dalyse. Iki 1990 m. vokiečių kalba buvo ir oficiali Namibijos kalba. Vokiečių kalbai formuojantis, didelės įtakos jai turėjo lotynų, graikų ir prancūzų kalbos, iš kurių vokiečių kalba yra perėmusi nemažai žodžių.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Vokiečių – lietuvių;
Vokiečių – anglų;
Vokiečių – rusų;
Vokiečių – lenkų;
Vokiečių – prancūzų;
Vokiečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš vokiečių kalbos į lietuvių kalbą, bet ir vokiečių bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Vokiečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų vokiečių kalbos vertėjai turi daugiau kaip 10 metų vertimo patirties, dauguma vertėjų verčia į savo gimtąją kalbą. 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kitas studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimus iš vokiečių kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, Europos Sąjungos dokumentai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.