Titulinis
Vertimas iš vietnamiečių kalbos ir vertimas į vietnamiečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš vietnamiečių kalbos ir vertimas į vietnamiečių kalbą

Vietnamiečių kalba – tai oficiali Vietnamo kalba nuo 1954 m (nuo nepriklausomybės nuo Prancūzijos paskelbimo). Šią kalbą vartoja apie 82 mln. žmonių, gyvenančių Vietname. Taip pat vietnamietiškai kalbančių žmonių galima sutikti JAV, Kinijoje, Kambodžoje, Prancūzijoje, Australijoje ir kitose šalyse. Vietnamiečių kalba priklauso toninių kalbų grupei (žodžio reikšmė nusakoma skirtinga intonacija) ir turi 6 skirtingus tonus. Rašytinėje kalboje naudojama lotyniškoji abėcėlė ir intonaciją nurodantys žymimieji ženklai.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Vietnamiečių – lietuvių;
Vietnamiečių – anglų;
Vietnamiečių – rusų;
Vietnamiečių – vokiečių;
Vietnamiečių – lenkų;
Vietnamiečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, tad galime užtikrinti kokybiškus vertimus iš vietnamiečių kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties techninių tekstų.
 
Vietnamiečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš vietnamiečių kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus vietnamiečių kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.