Titulinis
Vertimas iš uzbekų kalbos ir vertimas į uzbekų kalbą 
Atgal

Vertimas iš uzbekų kalbos ir vertimas į uzbekų kalbą

Uzbekų kalba – rytų tiurkų kalbų grupei priklausanti kalba, turinti valstybinės kalbos statusą Uzbekijoje, taip pat vartojama Kirgizijoje, Tadžikijoje, Turkmėnijoje, Kazachijoje ir Afganistane. Iš viso pasaulyje yra apie 23 milijonai uzbekiškai kalbančių žmonių. Šiuolaikinė uzbekų kalba rašoma lotynų kalbos abėcėle, kuri pakeitė anksčiau naudotą kirilicą.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Uzbekų – lietuvių;
Uzbekų – anglų;
Uzbekų – rusų;
Uzbekų – vokiečių;
Uzbekų – lenkų;
Uzbekų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos vertėjais visame pasaulyje, tad savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš uzbekų kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties techninių instrukcijų.
 
Uzbekų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* dirbame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis mūsų uzbekų kalbos vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš uzbekų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus uzbekų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.