Titulinis
Vertimas iš ukrainiečių kalbos ir vertimas į ukrainiečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš ukrainiečių kalbos ir vertimas į ukrainiečių kalbą

Ukrainiečių kalba priklauso rytų slavų kalbų grupei ir yra kilusi iš senosios rusėnų (Kijevo Rusios) kalbos. Ukrainiečių kalbos istorija yra labai sudėtinga: Abiejų Tautų Respublikos laikais ją smarkiai paveikė lenkų kalba, o Rusijos imperijos ir SSRS laikais buvo vykdoma ukrainiečių kalbos rusifikacija. Lenkų kalbos įtaka itin jaučiama ukrainiečių leksikoje, o rusų kalba Ukrainoje yra tapusi antrąja pagal paplitimą kalba. Ukrainiečių kalba taip pat labai artima baltarusių kalbai. Ukrainiečių kalboje, kaip ir rusų bei baltarusių, naudojama kirilica, o iki XII a. apskritai visos šios trys kalbos buvo neskirstomos į atskiras kalbas. Ukrainiečių kalbą pasaulyje vartoja apie 51 mln. žmonių. Tai valstybinė Ukrainos kalba, kuria kalbančių žmonių galima sutikti ir daugelyje kitų šalių: Rusijoje, Vengrijoje, Kazachstane, JAV, Argentinoje, Brazilijoje ir kitur.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Ukrainiečių – lietuvių;
Ukrainiečių – anglų;
Ukrainiečių – rusų;
Ukrainiečių – vokiečių;
Ukrainiečių – lenkų;
Ukrainiečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš ukrainiečių kalbos į lietuvių kalbą, bet ir ukrainiečių bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių tekstų.
 
Ukrainiečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Pasinaudokite patogia vertimų kainos skaičiuokle, susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų ukrainiečių kalbos vertėjai turi didesnės kaip 10 metų vertimo patirties; 
* daugelis vertėjų yra baigę kalbų studijas bei nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikospolitikos,technikos ir kt.);
* turėdami platų vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimus iš ukrainiečių kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.