Titulinis
Vertimas iš turkmėnų kalbos ir vertimas į turkmėnų kalbą 
Atgal

Vertimas iš turkmėnų kalbos ir vertimas į turkmėnų kalbą

Turkmėnų kalba – tiurkų kalbų grupei priklausanti kalba, kurią vartoja daugiau nei 3 milijonai žmonių įvairiose pasaulio šalyse: Turkmėnijoje, Irane, Afganistane, Irake, Turkijoje, Rusijoje ir kitur. Ši kalba turi maždaug 30 tarmių ir dialektų. Pradžioje turkmėnų raštas buvo grindžiamas arabų kalbos abėcėle, o nuo 1928 m. iki 1940 m. – lotynų. Vėliau buvo įvesta kirilicos rašto sistema, galiausiai 1993 m., Turkmėnijos valdžios sprendimu, vėl pereita prie lotynų kalbos abėcėlės. Tačiau už Turkmėnijos ribų gyvenantys turkmėnai iki šiol naudoja ir arabų abėcėle, ir kirilica grindžiamą raštą.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Turkmėnų – lietuvių;
Turkmėnų – anglų;
Turkmėnų – rusų;
Turkmėnų – vokiečių;
Turkmėnų – lenkų;
Turkmėnų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, tad galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš turkmėnų kalbos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties tekstų.
 
Turkmėnų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Pasinaudokite patogia vertimų kainos skaičiuokle, susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš turkmėnų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus turkmėnų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.