Titulinis
Vertimas iš tajų kalbos ir vertimas į tajų kalbą 
Atgal

Vertimas iš tajų kalbos ir vertimas į tajų kalbą

Tajų kalba – tai tajų-kadajų kalbų šeimai priklausanti kalba, manoma, kilusi iš pietų Kinijos. Tai oficiali Tailando valstybės kalba. Iš viso tajų kalbą vartoja apie 65 milijonai žmonių pasaulyje, iš jų daugiau nei 20 milijonų pačiame Tailande, kiti – Midvėjuje, Singapūre, JAE ir JAV. Tajų kalba pasižymi unikalia rašto sistema, kilusia iš Indijos. Tajų kalbos tekstai rašomi iš kairės į dešinę be tarpų, kablelių ar didžiųjų raidžių.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Tajų – lietuvių;
Tajų – anglų;
Tajų – rusų;
Tajų – vokiečių;
Tajų – lenkų;
Tajų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, tad galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš tajų kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties tekstų.
 
Tajų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* renkamės bendradarbiavimą tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas bei nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš tajų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus tajų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.