Titulinis
Vertimas iš tadžikų kalbos ir vertimas į tadžikų kalbą 
Atgal

Vertimas iš tadžikų kalbos ir vertimas į tadžikų kalbą

Tadžikų kalba priklauso indoeuropiečių kalbų šeimos iranėnų kalbų grupei. Ši kalba išsivystė iš persų kalbos maždaug XV amžiuje. Tadžikų kalba daugiausia vartojama Vidurinėje Azijoje, tiksliau Tadžikistane ir vakarų Pakistane. Tai yra oficiali Tadžikistano kalba. Nuo pirminės persų kalbos tadžikų kalba fonetikos aspektu labai skiriasi, o dėl 1939 metais kirilicos pagrindu sukurtos tadžikų kalbos abėcėlės šie skirtumai dar labiau išryškėjo.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Tadžikų – lietuvių;
Tadžikų – anglų;
Tadžikų – rusų;
Tadžikų – vokiečių;
Tadžikų – lenkų;
Tadžikų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš tadžikų kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties techninių tekstų.
 
Tadžikų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš tadžikų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus tadžikų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.