Titulinis
Vertimas iš portugalų kalbos ir vertimas į portugalų kalbą 
Atgal

Vertimas iš portugalų kalbos ir vertimas į portugalų kalbą

Portugalų kalba priklauso vakarinei romanų kalbų atšakai. Portugalų kalba valstybine pripažinta šiose šalyse: Portugalijoje, Brazilijoje, Angoloje, Žaliojo Kyšulio Respublikoje, Rytų Timore, Bisau Gvinėjoje, Mozambike, San Tomėje. Ši kalba laikoma viena populiariausių kalbų pasaulyje.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Portugalų – lietuvių;
Portugalų – anglų;
Portugalų – rusų;
Portugalų – vokiečių;
Portugalų – lenkų;
Portugalų – norvegų bei kitomis.
 
Dirbame su aukštos kvalifikacijos patyrusiais portugalų kalbos specialistais visame pasaulyje (bendradarbiaujam su vertėjais, kurie išmano ir Europos, ir Lotynų Amerikos portugalų kalbos subtilybes), galime pasiūlyti vertimus ne tik iš portugalų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir portugalų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Portugalų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* mūsų portugalų kalbos vertėjai yra kvalifikuoti kalbos žinovai, turintys nemažai vertimo patirties;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir įvairių sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias ir kitose srityse (ekonomikos, sociologijos, biochemijos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimus iš portugalų kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, Europos Sąjungos dokumentai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus portugalų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.