Titulinis
Vertimas iš persų kalbos ir vertimas į persų kalbą 
Atgal

Vertimas iš persų kalbos ir vertimas į persų kalbą

Persų kalba yra labiausiai paplitusi indoeuropiečių šeimos iranėnų kalbų pasaulyje. Daugiausia ja kalba Irane, taip pat Afganistane, Tadžikistane ir Pakistane. Seniau persų kalbos raštui buvo naudojamas dantiraštis. Naujoji persų kalba įsivyravo nuo IX amžiaus, tuo metu buvo pradėtas naudoti modifikuotas arabų raštas.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Persų – lietuvių;
Persų – anglų;
Persų – rusų;
Persų – vokiečių;
Persų – lenkų;
Persų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su šios kalbos aukštos kvalifikacijos vertėjais bei redaktoriais visame pasaulyje, tad galime užtikrinti kokybiškus vertimus iš persų kalbos ir į ją.Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties sudėtingų instrukcijų.
 
Persų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš persų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
 Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus persų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.