Titulinis
Vertimas iš makedoniečių kalbos ir vertimas į makedoniečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš makedoniečių kalbos ir vertimas į makedoniečių kalbą

Makedoniečių kalba yra artimiausia bulgarų kalbai. Įdomu tai, kad rašytinė makedoniečių kalba su serbiško tipo kirilicos rašmenimis buvo sukurta visai neseniai – 1945 m.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Makedoniečių – lietuvių;
Makedoniečių – anglų;
Makedoniečių – rusų;
Makedoniečių – vokiečių;
Makedoniečių – lenkų;
Makedoniečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos šios kalbos specialistų visoje Europoje, galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš makedoniečių kalbos ir į ją.Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties sudėtingų instrukcijų.
 
Makedoniečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame su patyrusiais, turinčiais aukštą kvalifikaciją vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš makedoniečių kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus makedoniečių kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.