Titulinis
Vertimas iš lietuvių kalbos ir vertimas į lietuvių kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į lietuvių kalbą

Lietuvių kalba – seniausia išlikusi indoeuropiečių kalba, išsaugojusi daugiausia indoeuropiečių prokalbės fonetinių ir morfologinių ypatybių. Taigi, lietuvių kalbos didybę įrodo ne didelis ja kalbančiųjų skaičius (visame pasaulyje – apie 4 mln. žmonių), o panašumas į klasikinę indų (sanskrito), senovės lotynų ir graikų kalbas. Apie 80 proc. Lietuvos gyventojų lietuvių kalba yra gimtoji. Be Lietuvos, šia kalba kalbama Baltarusijos pakraščiuose, Lenkijoje, ją taip pat vartoja įvairių šalių emigrantai. Lietuvių kalba yra vienintelė valstybinė Lietuvos kalba, o nuo 2004 m. – ir viena oficialių Europos Sąjungos kalbų.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Lietuvių – rusų; rusų - lietuvių;
Lietuvių – vokiečių; vokiečių - lietuvių;
Lietuvių – lenkų; lenkų - lietuvių;
Lietuvių – norvegų; norvegų - lietuvių;
Lietuvių – prancūzų; prancūzų - lietuvių;
Lietuvių – ispanų; ispanų - lietuvių;
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimo paslaugas iš lietuvių kalbos į 63 mūsų vertimo biure verčiamas kalbas. Verčiame nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Vertimo paslaugos iš ar į lietuvių kalbą kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mūsų artimiausiu biuru arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* visi vertimai į lietuvių kalbą yra papildomai patikrinami kalbos redaktoriaus; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kitas studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
Siūlome šių sričių vertimus iš lietuvių kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, Europos Sąjungos dokumentai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugos kainas susisiekite  svetainėje pateiktais kontaktai.

Vertimų biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau vertimo paslaugas iš ir į lietuvių kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.