Titulinis
Vertimas iš korėjiečių kalbos ir vertimas į korėjiečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš korėjiečių kalbos ir vertimas į korėjiečių kalbą

Korėjiečių kalba yra oficiali Pietų Korėjos ir Šiaurės Korėjos kalba. Kaip gimtąją kalbą ja vartoja daugiau kaip 74 mln. žmonių, tačiau nemažos etninės korėjiečių bendruomenės ja kalba ir kitose šalyse: Kinijoje, Japonijoje, JAV ir kitur. Gramatiniu požiūriu korėjiečių kalba artimiausia japonų kalbai, o žodyno panašumas ją sieja su kinų kalba. Neretai korėjiečių kalba laikoma viena iš sunkiausiai pasaulyje išmokstamų kalbų (ypač anglakalbiams gyventojams).
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Korėjiečių – lietuvių;
Korėjiečių – anglų;
Korėjiečių – rusų;
Korėjiečių – vokiečių;
Korėjiečių – lenkų;
Korėjiečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš korėjiečių kalbos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Korėjiečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų korėjiečių kalbos vertėjai turi daug vertimo patirties; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kitas studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš korėjiečių kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.