Titulinis
Vertimas iš kirgizų kalbos ir vertimas į kirgizų kalbą 
Atgal

Vertimas iš kirgizų kalbos ir vertimas į kirgizų kalbą

Kirgizų kalba yra viena tiurkų kalbų, daugiausia vartojama Kirgizijoje ir Pamyro teritorijoje. Šia kalba pasaulyje kalba apie 4 mln. žmonių. Pačioje Kirgizijoje yra dvi oficialios kalbos – kirgizų ir rusų. Iki XX a. pradžios čia buvo naudojama arabų rašto sistema, o vėliau ją pakeitė kirilica. Žlugus Sovietų Sąjungai kai kurie vylėsi, kad šalyje bus įvesta lotynų abėcėlė, tačiau tai nebuvo įgyvendinta.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Kirgizų – lietuvių;
Kirgizų – anglų;
Kirgizų – rusų;
Kirgizų – vokiečių;
Kirgizų – lenkų;
Kirgizų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš kirgizų kalbos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Kirgizų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų kirgizų kalbos vertėjai turi daug vertimo patirties; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kitas studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš kirgizų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas: 
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
 Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.