Titulinis
Vertimas iš islandų kalbos ir vertimas į islandų kalbą 
Atgal

Vertimas iš islandų kalbos ir vertimas į islandų kalbą

Islandų kalba – šiaurės germanų kalbų pogrupiui priklausanti indoeuropiečių kalba, kalbine prasme artima norvegų ir farerų kalboms. Šios kalbos vartotojų yra vos 320 tūkst., kaip gimtąją kalbą ją vartoja islandai ir dalis danų. Islandai savo kalboje naudoja lotynišką abėcėlę, kuri šią kalbą pasiekė kartu su krikščionybe. Islandų kalba neturi dialektų ir primena senąją norvegų kalbą. O kadangi nuo XII amžiaus rašytinė islandų kalba yra nedaug pakitusi, islandams nėra itin sunku perskaityti prieš kelis šimtmečius parašytas sagas ir edas. Islandų kalboje yra nemažai anglų kalbos kilmės žodžių, kurie dažnai turi tokią pat arba labai panašią reikšmę abiejose kalbose. Taip pat islandų kalba yra išlaikiusi anglų kalboje jau išnykusias raides Þ (þ) ir Đ (ð).
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Islandų – lietuvių;
Islandų – anglų;
Islandų – rusų;
Islandų – vokiečių;
Islandų – lenkų;
Islandų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš islandų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir islandų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių tekstų.
 
Islandų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* mūsų islandų kalbos vertėjai yra kvalifikuoti kalbos specialistai, turintys nemažai vertimo patirties;
* daugelis vertėjų yra baigę kalbų studijas, bei nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.)vertimo paslaugas iš islandų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus islandų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Islandų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Pasinaudokite patogia vertimų kainos skaičiuokle, susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite - kontaktai.