Titulinis
Vertimas iš indoneziečių kalbos ir vertimas į indoneziečių kalbą 
Atgal

Vertimas iš indoneziečių kalbos ir vertimas į indoneziečių kalbą

Indoneziečių kalba – oficiali Indonezijos kalba. Iš esmės, tai standartizuotas malajų kalbos dialektas, kurį daugelis Indonezijos gyventojų vartoja kaip antrąją kalbą. Kaip pirmąją kalbą ją vartoja apie 30 mln. žmonių. Šia kalba kalbančiųjų gausu Indonezijoje, Malaizijoje, o JAV, Olnadijoje ar Filipinuose galima sutikti šia kalba kalbančių išeivių. Indoneziečių kalboje yra prigiję nemažai olandų, portugalų, kinų ar indų kalbų žodžių, o rašyboje naudojamas lotyniškasis alfabetas. Įdomu tai, kad indoneziečių kalboje raidės q, v, x ir z yra naudojamos tik skoliniuose iš Europos ir Indijos kalbų.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Indoneziečių – lietuvių;
Indoneziečių – anglų;
Indoneziečių – rusų;
Indoneziečių – vokiečių;
Indoneziečių – lenkų;
Indoneziečių – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš indoneziečių kalbos ir į ją. Verčiame įvairių sričių tekstus ir dokumentus.
 
Indoneziečių kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* mūsų indoneziečių kalbos vertėjai yra kvalifikuoti kalbos specialistai, turintys daug vertimo patirties; 
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikospolitikos,technikos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš indoneziečių kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.