Titulinis
Vertimas iš hindi kalbos ir vertimas į hindi kalbą 
Atgal

Vertimas iš hindi kalbos ir vertimas į hindi kalbą

Hindi kalba – indoeuropiečių kalbų šeimos, indoarijų kalbų atšakos kalba, kurios ištakomis laikomas sanskritas. Hindi yra laikoma viena iš dviejų hindustano kalbos tarmių; kita – Pakistane vartojama urdu kalba. Pagal hindi kalbą vartojančių žmonių skaičių (maždaug 600 milijonų) ji laikoma trečiąja kalba pasaulyje po anglų ir kinų kalbų. Indijoje hindi kalba yra valstybinė kalba ir viena iš dviejų pagrindinių lingua franca (kartu su anglų kalba).
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Hindi – lietuvių;
Hindi – anglų;
Hindi – rusų;
Hindi – vokiečių;
Hindi – lenkų;
Hindi – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos vertėjais visame pasaulyje, galime užtikrinti kokybiškus vertimus iš hindi kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties tekstų.
 
Hindi kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* dirbame su patyrusiais aukštos kvalifikacijos hindi kalbos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš hindi kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus hindi kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.