Titulinis
Vertimas iš hebrajų kalbos ir vertimas į hebrajų kalbą 
Atgal

Vertimas iš hebrajų kalbos ir vertimas į hebrajų kalbą

Hebrajų kalba – semitų kalbų grupės kalba, kuria parašytas Senasis Testamentas. Pradžioje (IX–VI a. pr. Kr.) hebrajų kalba buvo vartojama tik liturgijos, švietimo srityse bei religinėje literatūroje, ji nebuvo šnekamoji kalba. Šiuolaikinė hebrajų kalba yra adaptuota, vartojama jau ir šnekamojoje kalboje, naudojant hebrajų alfabetą rašoma iš dešinės į kairę. Šiuo metu ją vartoja daugiau kaip 7 milijonai žmonių visame pasaulyje, daugiausia Izraelyje, kur ši kalba yra valstybinė, taip pat pasaulio žydų bendruomenėse.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Hebrajų – lietuvių;
Hebrajų – anglų;
Hebrajų – rusų;
Hebrajų – vokiečių;
Hebrajų – lenkų;
Hebrajų – norvegų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš hebrajų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir hebrajų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties instrukcijų.
 
Hebrajų kalbos vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik su patyrusiais, aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš hebrajų kalbos ir į ją.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus hebrajų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.