Titulinis
Vertimas iš estų kalbos ir vertimas į estų kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į estų kalbą

Estų kalbą, kuri yra viena iš oficialių Europos sąjungos kalbų, vartoja apie 1,1 mln. žmonių. Tai viena iš nedaugelio Europos kalbų, nepriklausančių indoeuropiečių prokalbei. Ši kalba turi daug panašumų su kita ugrų-finų kalbų šeimos kalba – suomių kalba, tačiau yra pasiskolinusi apie trečdalį žodžių iš germanų kalbų, o jos abėcėlės pagrindą sudaro lotyniški rašmenys. Maža to, jaučiamas ir didelis vokiečių kalbos poveikis estų kalbos žodynui ir sintaksei.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Estų – lietuvių; lietuvių - estų;
Estų – anglų; anglų - lietuvių;
Estų – rusų; rusų - estų;
Estų – vokiečių; vokiečių - estų;
Estų – lenkų; lenkų - estų;
Estų – norvegų; norvegų - estų
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš estų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir estų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Estų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų estų kalbos vertėjai turi daugiau kaip 10 metų vertimo patirties
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikospolitikos, technikos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimus iš estų kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, Europos Sąjungos dokumentai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite  – kontaktai.
"Baltijos vertimai" vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje gyvuoja jau labai seniai, tačiau vertimo paslaugas iš ir į estų kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.