Titulinis
Vertimas iš čekų kalbos ir vertimas į čekų kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į čekų kalbas

Čekų kalba  vakarų slavų kalba, priklausanti indoeuropiečių kalbų grupei. Visame pasaulyje ja kalba apie 12 milijonų žmonių, kurių dauguma gyvena Čekijoje. Čekų kalba yra valstybinė Čekijos kalba ir viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų. Užsieniečiams čekų kalba atrodo ypač sudėtinga dėl neįprastos žodžių sandaros: kai kuriuos žodžius sudaro vien priebalsės („prst“ – pirštas).
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Čekų – lietuvių; lietuvių - čekų;
Čekų – anglų; anglų - čekų;
Čekų – rusų; rusų - čekų;
Čekų – vokiečių; vokiečių - čekų;
Čekų – lenkų; lenkų - čekų;
Čekų – norvegų; norvegų - čekų
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš čekų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir čekų bei kitų kalbų kombinacijų vertimo paslaugas. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties sudėtingų instrukcijų.
 
Čekų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų čekų kalbos vertėjai turi didesnės kaip 10 metų vertimo patirties, dauguma jų verčia į savo gimtąją kalbą;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir kitų sričių studijas (ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimus iš čekų kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, Europos Sąjungos dokumentai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo paslaugų kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas: 
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
"Baltijos vertimai" vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje gyvuoja jau labai seniai, tačiau vertimo paslaugas iš ir į baltarusių kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.