Titulinis
Vertimas iš bulgarų kalbos ir vertimas į bulgarų kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į bulgarų kalbą

Bulgarų kalba – tai indoeuropiečių kalbų šeimai priklausanti slavų kalba, Bulgarijos Respublikos valstybinė kalba. Ja kalba daugiau nei 10 milijonų žmonių visame pasaulyje. Bulgarų kalbos (kaip ir rusų, baltarusių, ukrainiečių, serbų kalbų) abėcėlinė rašto sistema - kirilica - buvo sukurta būtent Bulgarijoje IX a. pabaigoje. Įdomu tai, kad bulgarų kalboje yra žodžių, kurie rusų kalboje rašomi ir tariami taip pat, tačiau turi visai kitą reikšmę (булка rusų kalba reiškia pyragas, o bulgarų – nuotaka).
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Bulgarų – lietuvių; lietuvių - bulgarų;
Bulgarų – anglų; anglų - bulgarų;
Bulgarų – rusų; rusų - bulgarų; 
Bulgarų – vokiečių; vokiečių - bulgarų;
Bulgarų – lenkų; lenkų - bulgarų;
Bulgarų – norvegų; norvegų - bulgarų
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš bulgarų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir bulgarų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Bulgarų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir įvairių sričių studijas, taip pat nuolat tobulina savo žinias ir kitose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome įvairių sričių vertimus iš bulgarų kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • · teksto įvertinimas
  • · tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • · vertimas
  • · teksto peržiūra
  • · redagavimas
  • · galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus bulgarų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
"Baltijos vertimai" vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje gyvuoja jau labai seniai, tačiau vertimo paslaugas iš ir į bulgarų kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.