Titulinis
Vertimas iš bosnių kalbos ir vertimas į bosnių kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į bosnių kalbą

Bosnių kalba – pietų slavų  grupės kalba, Bosnijos ir Hercegovinos valstybinė kalba (kartu su serbų bei kroatų kalbomis), paplitusi Bosnijoje bei Sandžako regione (Serbija ir Juodkalnija). Bosnių kalba kaip atskira kalba pripažinta 1992 m. po Jugoslavijos žlugimo, iki tol ji laikyta serbų-kroatų kalbos tarme. Bosnių kalbą visame pasaulyje vartoja daugiau kaip 2,4 milijonai žmonių, daugiausia Bosnijoje ir Hercogovinoje, Serbijoje, Juodkalnijoje ir vakarų Europoje.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Bosnių – lietuvių; lietuvių - bosnių;
Bosnių – anglų; anglų - bosnių;
Bosnių – rusų; rusų - bosnių;
Bosnių – vokiečių; vokiečių - bosnių;
Bosnių – lenkų; lenkų - bosnių;
Bosnių – norvegų; norvegų - bosnių
bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, tad galime užtikrinti kokybiškas vertimo paslaugos iš bosnių kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties sudėtingų instrukcijų.
 
Bosnių kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausąir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimus iš bosnių kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus bosnių kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
"Baltijos vertimai" vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje gyvuoja jau labai seniai, tačiau vertimo paslaugas iš ir į bosnių kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.