Titulinis
Vertimas iš baltarusių kalbos ir vertimas į baltarusių kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į baltarusių kalba

Baltarusių, dar kitaip vadinama gudų kalba, yra viena iš trijų rytų slavų kalbų, kuri labiausia paplitusi Baltarusijoje ir rytų Lenkijoje. Nors ši kalba yra pripažinta Baltarusijos Respublikos valstybine kalba (kartu su rusų kalba), tačiau net apie 80 proc. mokyklų čia vis dėlto mokoma rusų kalba. Be to, dėl rusų, lenkų ir ukrainiečių kalbų įtakos baltarusių kalbą vartoja tik 10 proc. Baltarusijos gyventojų. Iš viso šnekančių baltarusių kalba yra apie 7-8 milijonai žmonių pasaulyje.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Baltarusių – lietuvių; lietuvių - baltarusių;
Baltarusių – anglų; anglų - baltarusių;
Baltarusių – rusų; rusų - baltarusių;
Baltarusių – vokiečių; vokiečių - baltarusių;
Baltarusių – lenkų; lenkų - baltarusių;
Baltarusių – norvegų; norvegų - baltarusių
 bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš baltarusių kalbos į lietuvių kalbą, bet ir baltarusių bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Baltarusių kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo paslaugos įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimo paslauga.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų baltarusių kalbos vertėjai turi didesnės kaip 10 metų vertimo patirties, dauguma jų verčia į savo gimtąją kalbą;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kitas studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
 
Siūlome šių sričių vertimo paslaugas iš baltarusių kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
"Baltijos vertimai" vertimų biuras Vilniuje ir Klaipėdoje gyvuoja jau labai seniai, tačiau vertimo paslaugas iš ir į baltarusių kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.