Titulinis
Vertimas iš azerbaidžianiečių kalbos ir vertimas į azerbaidžianiečių kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į azerbainiečių kalbą

Azerbaidžaniečių kalba (dar vadinama azeri) – viena iš tiurkų genčių kalbų, gimininga turkų, turkmėnų, Krymo totorių kalboms. Azerbaidžaniečių kalba laikoma viena iš seniausių pasaulio kalbų, galutinai susiformavusi XI–XII amžiuje. Šią kalbą vartoja apie 30 milijonų žmonių įvairiose pasaulio šalyse. Ji yra valstybinė Azerbaidžano Respublikos kalba, taip pat viena iš valstybinių Dagestano Respublikos kalbų.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Azerbaidžianiečių – lietuvių; lietuvių - azerbaidžianiečių;
Azerbaidžianiečių – anglų; anglų - azerbaidžianiečių;
Azerbaidžianiečių – rusų; rusų - azerbaidžianiečių;
Azerbaidžianiečių – vokiečių; vokiečių - azerbaidžianiečių;
Azerbaidžianiečių – lenkų; lenkų - azerbaidžianiečių;
Azerbaidžianiečių – norvegų; norvegų - azerbaidžianiečių
bei kitomis.
 
Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos vertėjais bei redaktoriais visame pasaulyje, tad galime užtikrinti kokybiškus vertimus iš azerbaidžaniečių kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties sudėtingų instrukcijų.
 
Azerbaidžianiečių kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* bendradarbiaujame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos azerbaidžaniečių kalbos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš azerbaidžaniečių kalbos ir į ją.
 
Vertimo paslaugps kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus azerbaidžaniečių kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
Vertimų biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau vertimo paslaugas iš ir į azerbaidžianiečių kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.