Titulinis
Vertimas iš armėnų kalbos ir vertimas į armėnų kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į armėnų kalbą

Armėnų kalba – indoeuropiečių kalba, kurios vartotojai yra pasklidę 60 šalių. Tai valstybinė Armėnijos ir Kalnų Karabacho kalba, taip pat turi oficialų mažumų kalbos statusą Lenkijoje, Rumunijoje ir Kipre. Įdomu tai, kad dauguma armėnų abėcėlės raidžių žymi ir skaitmenis.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Armėnų – lietuvių; lietuvių - armėnų;
Armėnų – anglų; anglų - armėnų;
Armėnų – rusų; rusų - armėnų;
Armėnų – vokiečių; vokiečių - armėnų;
Armėnų – lenkų; lenkų - armėnų;
Armėnų – norvegų; norvegų - armėnų
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime užtikrinti kokybiškas vertimo ir redagavimo paslaugas. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Armėnų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* mūsų armėnų kalbos vertėjai yra kvalifikuoti kalbos specialistai, turintys daug vertimo patirties, dauguma jų verčia į savo gimtąją kalbą;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikospolitikos,technikos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš armėnų kalbos ir į ją.
 
Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite  – kontaktai.
Vertimų biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau vertimo paslaugas iš ir į armėnų kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.