Titulinis
Vertimas iš anglų kalbos ir vertimas į anglų kalba 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į anglų kalbą

Anglų kalba, priklausanti germanų kalbų grupei, yra labiausiai pasaulyje paplitusi kalba, patyrusi tris didelių pasikeitimų laikotarpius: nuo senosios anglų kalbos (Old English), kuri iš esmės buvo skirtingų dialektų rinkinys, ir viduriniosios anglų kalbos (Middle English), atėjusios kartu su Anglijos ir Normandijos karaliumi Vilhelmu Užkariautoju, iki Naujosios anglų kalbos (Modern English), kurios pradžią žymi garsiojo Šekspyro rašto darbai. Anglų kalba, kokią ją žinome dabar, yra 54 šalių valstybinė kalba, viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų ir Jungtinių Tautų bei daugelio kitų pasaulinių organizacijų oficiali kalba.
 
Vertimo paslaugos raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Anglų – lietuvių; lietuvių - anglų;
Anglų – rusų; rusų - anglų;
Anglų – prancūzų; prancūzų - anglų;
Anglų - vokiečių; vokiečių - anglų;
Anglų - lenkų; lenkų - anglų;
Anglų - italų; italų - anglų;
Anglų - ispanų; ispanų - anglų
bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su daugybe aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, galime pasiūlyti vertimus ne tik iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, bet ir anglų bei kitų kalbų kombinacijų vertimus. Mūsų vertimų biurai Vilniuje bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki kelių šimtų puslapių apimties techninių instrukcijų.
 
Anglų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* pagrindiniai mūsų anglų kalbos vertėjai turi daugiau kaip 10 metų vertimo patirties
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų, bet ir ekonomikos, politikos, inžinerijos ar kitas studijas;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių vertimo paslaugas.
Siūlome šių sričių vertimus iš anglų kalbos ir į ją:
* Teisės (sutartys, ieškiniai, teismų nutartys, įstatymai, įgaliojimai, Europos Sąjungos dokumentai, įmonių steigimo dokumentai bei kiti juridiniai dokumentai).
* Technikos (architektūros, automobilių, elektronikos, energetikos, fizikos, jūreivystės, logistikos, transporto, pramonės, programinės įrangos, informacinių technologijų, inžinerijos, statybos, telekomunikacijų ir kitų sričių dokumentai).
* Ekonomikos, finansų (metinės ataskaitos, audito dokumentai ir kt.).
* Medicinos (pažymos, metodikų aprašai, vaistų, preparatų informaciniai lapeliai, ligos istorijos, išrašai, medicininės įrangos aprašymai ir instrukcijos).
* Kitų sričių (aplinkosauga, biologija, chemija, draudimas, grožinė literatūra, konditerija, moksliniai darbai, politika, psichologija, publicistika, rinkodara, reklama, religija, socialinis mokslas, švietimas ir kt.).
 
Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
Vertimų biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau vertimo paslaugas iš ir į anglų kalbą atliekame ir nuotoliniu būdu, todėl juos galime teikti ir Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose.