Titulinis
Vertimas iš afganų kalbos ir vertimas į afganų kalbą 
Atgal

Vertimo paslaugos iš ir į afganų kalbą

Afganų (dar vadinama dari) kalba – indoeuropiečių kalbų šeimai priklausanti iranėnų kalbų grupės kalba, daugiausia vartojama Afganistano tadžikų, chazarų ir kai kurių kitų etninių grupių. Tai viena iš dviejų valstybinių Afganistano kalbų, kurią vartoja beveik pusė Afganistano gyventojų ir daugiau kaip 15 milijonų žmonių visame pasaulyje. Dari kalbos atsiradimas siejamas su naujosios persų kalbos gimimu po islamo religijos atsiradimo. Antroji valstybinė Afganistano kalba žinomapuštūnų kalbos pavadinimu, taip pat dar vartojama šiaurės vakarų Pakistane.
 
Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Afganų – lietuvių; lietuvių - afganų;
Afganų – anglų; anglų - afganų;
Afganų – rusų; rusų - afganų;
Afganų – vokiečių; vokiečių - afganų;
Afganų – lenkų; lenkų - afganų;
Afganų – norvegų; norvegų - afganų bei kitomis.
 
Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos kalbos specialistais visame pasaulyje, galime pasiūlyti kokybiškus vertimus iš afganų kabos ir į ją. Mūsų vertimų biuras Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje verčia nuo mažiausios apimties dokumentų (liudijimų, pažymų, pažymėjimų ir kt.) iki didelės apimties instrukcijų.
 
Afganų kalbos vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Pasinaudokite patogia vertimo paslaugos kainos skaičiuokle, susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* dirbame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos afganų kalbos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas iš afganų kalbos ir į ją.
 
Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus afganų kalbos vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite – kontaktai.
Vertimo paslaugos iš ir į afganų kalbą teikiamos nuotoliniu būdu Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir kt. bei Vilniuje ir Klaipėdoje, kur įsikūrę mūsų vertimų biurai.