Titulinis
Vertimas iš 5 afrikos kalbų ir vertimas į 5 afrikos kalbas 
Atgal

Vertimas iš 5 afrikos kalbų ir vertimas į 5 afrikos kalbas

Mūsų vertimų biuras siūlo vertimus iš 5 Afrikos kalbų: svahili, jorubų, igbų, hausų bei afrikanso. Svahili – bantų grupės kalba, kurią vartoja įvairios etninės Afrikos grupės. Daugiausia šią kalbą vartojančių žmonių yra Tanzanijoje, Kenijoje ir Ugandoje. Taip pat ši kalba Afrikoje laikoma tarptautine prekybos kalba.
 
Jorubų kalba priklauso Nigerio-Kongo kalbų grupei ir yra daugiausia vartojama Vakarų ir Pietvakarių Afrikoje. Ši kalba pripažįstama oficialia kai kurių Nigerijos regionų kalba. Jos vartotojų taip pat galima sutikti ir kituose žemynuose: Europoje (Jungtinė Karalystė), Šiaurės ir Pietų Amerikoje (JAV ir Brazilija).
 
Igbų kalba taip pat priklauso Nigerio-Kongo kalbų grupei. Tai gimtoji igbų tautos, gyvenančios daugiausia pietryčių Nigerijoje, kalba, šią kalbą taip pat vartoja Kamerūno ir Gabono gyventojai. Pusiaujo Gvinėjoje ši kalba yra pripažinta oficialia mažumos kalba. Šioje kalboje yra nemažai iš europiečių, daugiausia anglų, pasiskolintų žodžių.
 
Hausų kalba – Čado kalbų grupės kalba, turinti dvi pagrindines tarmes: rytų (Kano) ir vakarų (Sokoto). Ši kalba yra gimtoji kalba maždaug 24 mln. žmonių, dar apie 15 mln. gali laisvai kalbėti šia kalba kaip antrąja kalba. Daugiausia kalbančiųjų galima sutikti Benine, Burkina Fase, Kamerūne, Ganoje, Nigeryje ir kt.
 
Afrikanso kalba priklauso indoeuropiečių kalbų šeimos Vakarų germanų kalbų pogrupiui. Tai oficiali Pietų Afrikos Respublikos kalba, taip pat vartojama Namibijoje. Afrikanso kalba yra kilusi iš XVII a. olandų kalbos dialekto, kuriuo kalbėjo atvykėliai į Pietų Afriką. Šios kalbos rašyba yra artima jos tarimui, o žodyno pokyčius lėmė iš afrikiečių ir malajų kalbų perimtų žodžių vartojimas.

Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
Svahili - lietuvių;
Svahili - anglų;
Jorubų - lietuvių;
Jorubų - anglų;
Igbų - lietuvių;
Igbų - anglų;
Hausų - lietuvių;
Hausų - anglų;
Afrikanso - lietuvių;
Afrikanso - anglų bei kitomis.

Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos vertėjais bei redaktoriais visame pasaulyje, tad galime užtikrinti kokybiškus vertimus iš šių kalbų ir į jas. Prireikus vertimo į lietuvių kalbą, atliekame tarpinius vertimus: dažniausia verčiame į anglų kalbą, o iš jos – į lietuvių. Verčiame įvairių sričių tekstus ir dokumentus.
 
5 afrikos kalbų vertimo kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų kiekį tekste. Vertimo įkainiai priklauso nuo kalbų kombinacijų, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo. Pasinaudokite patogia vertimų kainos skaičiuokle, susisiekite su mumis šiais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų pageidaujamų kalbų kombinacijų vertimas.
 
Atskirų sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą, renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:
* mūsų Afrikos kalbų vertėjai yra kvalifikuoti kalbos specialistai, turintys daug vertimo patirties ir verčiantys į savo gimtąją kalbą;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse (ekonomikospolitikos,technikos ir kt.);
* turėdami didžiulį vertėjų ratą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairų sričių vertimus (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) iš minėtų kalbų ir į jas.
 
Vertimo kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas vertimo užsakymo procesas:
  • teksto įvertinimas
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas
  • vertimas
  • teksto peržiūra
  • redagavimas
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas
Paprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius, tačiau prireikus atliekame ir skubius vertimus.
 
Norėdami sužinoti detalesnę informaciją ir vertimo paslaugų kainą susisiekite  – kontaktai.