UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Vertimas iš 5 Afrikos kalbų ir vertimas į 5 Afrikos kalbas

Mūsų vertimų biuras siūlo vertimus iš 5 Afrikos kalbų: svahili, jorubų, igbų, hausų bei afrikanso. Svahili – bantų grupės kalba, kurią kalba įvairios etninės Afrikos grupės. Daugiausia ja kalbančių žmonių yra Tanzanijoje, Kenijoje ir Ugandoje. Afrikoje ši kalba laikoma tarptautine prekybos kalba.

Afrikos kalbos

Jorubų kalba priklauso Nigerio–Kongo kalbų grupei ir yra daugiausia vartojama Vakarų ir Pietvakarių Afrikoje.

Igbų kalba taip pat priklauso Nigerio–Kongo kalbų grupei. Tai gimtoji igbų tautos, gyvenančios daugiausia pietryčių Nigerijoje, kalba. Pusiaujo Gvinėjoje ši kalba yra pripažinta oficialia mažumos kalba.

Hausų kalba – Čado kalbų grupės kalba, turinti dvi pagrindines tarmes: rytų (Kano) ir vakarų (Sokoto). Ši kalba yra gimtoji kalba maždaug 24 mln. žmonių. Daugiausia ja kalbančiųjų galima sutikti Benine, Burkina Fase, Kamerūne, Ganoje, Nigeryje ir kt.

Afrikanso kalba priklauso indoeuropiečių kalbų šeimos Vakarų germanų kalbų pogrupiui. Tai oficiali Pietų Afrikos Respublikos kalba, taip pat vartojama Namibijoje. Afrikanso kalba yra kilusi iš XVII a. olandų kalbos dialekto, kuriuo kalbėjo atvykėliai į Pietų Afriką.

Populiariausios kombinacijos

Vertimo raštu, žodžiu, redagavimo bei vertimo iš vaizdo ar garso įrašų paslaugas teikiame šiomis populiariausiomis kalbų kombinacijomis:
svahili–lietuvių;
svahili–anglų;
jorubų–lietuvių;
jorubų–anglų;
igbų–lietuvių;
igbų–anglų;
hausų–lietuvių;
hausų–anglų;
afrikanso–lietuvių;
afrikanso–anglų bei kitomis.

Mūsų paslaugos

Bendradarbiaujame su daugybe aukščiausios kvalifikacijos kalbos specialistų visame pasaulyje, todėl galime užtikrinti kokybiškas vertimo ir redagavimo paslaugas.

Mūsų vertimų biurai įsikūrę Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Verčiame tiek nedidelės apimties dokumentus (liudijimus, pažymas, pažymėjimus ir kt.), tiek ir ilgas bei sudėtingas instrukcijas.

Vertimo paslaugos kaina apskaičiuojama pagal vertimo apimtį, tiksliau – pagal spaudos ženklų arba žodžių skaičių tekste. Vertimo kaina taip pat priklauso nuo kalbų kombinacijos, teksto sudėtingumo bei vertimo atlikimo skubumo.

Susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais arba atsiųskite užklausą ir sužinokite, kiek kainuotų Jūsų pageidaujamos kalbų kombinacijos vertimas.

Daugelio sričių terminologija yra specifinė, todėl siekdami užtikrinti tinkamą verčiamo teksto suvokimą renkamės tik atitinkamą sritį išmanančius vertėjus:

* dirbame tik su patyrusiais aukštos kvalifikacijos vertėjais;
* daugelis vertėjų yra baigę ne tik kalbų studijas, bet ir nuolat tobulina savo žinias įvairiose srityse;
* turėdami didžiulį vertėjų tinklą visame pasaulyje galime pasiūlyti įvairių sričių (teisės, technikos, ekonomikos ir kt.) vertimo paslaugas.

Vertimo paslaugos kokybę užtikrina ne tik patyrę profesionalūs vertėjai, bet ir tinkamai organizuojamas visas vertimo užsakymo valdymo procesas:

  • teksto įvertinimas,
  • tinkamų vertėjų ir redaktorių parinkimas,
  • vertimas,
  • teksto peržiūra,
  • redagavimas,
  • galutinio vertimo kokybės vertinimas.

Įprastai vienas vertėjas per darbo dieną išverčia apie 5–8 teksto puslapius. Jeigu Jums reikalingas skubus vertimas, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu.

Dėl išsamesnės informacijos ir vertimo paslaugų kainos susisiekite – kontaktai.

Vertimo paslaugas teikiame nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą