Веб-переводы

Kuo svarbūs internetinių svetainių vertimai?

Leidžiatės į naujų pirkėjų ir partnerių paieškas savo šalyje ir užsienyje? Tada Jūsų interneto svetainės vertimas turi būti nepriekaištingas. Kokybiškas, tikslus ir sudominantis klientą tekstas − Jūsų vizitinė kortelė, lemianti pasisekimą. Tik taisyklinga ir sklandi interneto puslapių tekstų kalba bei aiškus informacijos pateikimas užtikrina teigiamus potencialaus pirkėjo ar partnerio įspūdžius.

Gerai parinkti stiliaus niuansai ir dėmesys būsimojo skaitytojo kultūros ypatybėms pašalina įspūdį, kad tekstai yra versti, o ne parašyti užsienio kalba.

Ką siūlome Jums?

UAB ,,Baltijos vertimai“ biuruose atliekami įvairaus pobūdžio interneto svetainių vertimai, visada papildomai siūlomas gimtakalbio redaktoriaus atliekamas redagavimas. Atsižvelgiant į tekstų apimtį ir sudėtingumą, lanksčiai nustatome kainą.

Pateikite užklausą arba kreipkitės nurodytais kontaktais ir gaukite interneto svetainės vertimo pasiūlymą dabar.

Interneto puslapių vertimai, tai ne vienintelė veikla, kuria užsiimame. Taip pat atliekame finansinių, juridinių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus!

Interneto svetainių teksto vertimus atliekame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.