Titulinis
Главная
ДРУГИЕ УСЛУГИ
Расположение текста 
Назад

Расположение текста

Dažnai žmonės maišo sąvokas „dizainas“ ir „maketavimas“. Tačiau tarp leidinio dizaino ir maketo yra nemažas skirtumas. Dizainą ruošia dizaineris, kurį ruošiant iš fotografijų, teksto ir kt., sukuriama išvaizda, kitaip sakant – išorė. Maketavimas − būsimo leidinio, iškabos, reklaminio lankstinuko ar vizitinių kortelių paruošimas spaudai, kai, išdėstant užsakovo pateiktą arba dizainerio sukurtą tekstinę ir vaizdinę informaciją, sukuriamas galutinis variantas. Svarbu paminėti, kad maketo be specialios įrangos sukurti neįmanoma, nes yra naudojamos kompiuterinės programos, kuriomis ir paruošiamas akiai malonus ir kliento reikalavimus atitinkantis maketas.

Teksto maketavimo paslaugas ir su tuo susijusius darbus teikiame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.

Prireikus bet kokios tipo maketo, maloniai kviečiame kreiptis UAB ,,Baltijos vertimai" biurą, kur teikiamos vertimų ir Jūsų pateiktų tekstų maketavimo paslaugas. Susisiekite su mumis dabar ir gaukite pasiūlymą!Kreipkitės į mus ir gaukite maketavimo pasiūlymą jau dabar!