Titulinis
Kainos
Planas „BV Profesionalus“ 
Atgal

Planas „BV Profesionalus“

Vertimo planas „BV Profesionalus“ - geriausias kainos ir kokybės santykis. Kai reikia aukštesnės kokybės - rinkitės šį vertimo paslaugos planą. Pateikite užklausą ir netrukus pateiksime geriausią pasiūlymą.


Ką gaunate užsakę planą „BV Profesionalus“?
Užsakius vertimą raštu į lietuvių kalbą su planu „BV Profesionalus“ Jūsų tekstą išvers kompetentingas vertėjas, kuris specializuojasi konkrečioje srityje. Vertėjas dirbti su Jūsų užsakymu bus parinktas, atsižvelgiant į Jūsų pateikto teksto pobūdį ir turės papildomą išsilavinimą medicinos, teisės, technologijų ar kitose srityse, todėl puikiai išmanys terminiją. Išverstą tekstą patikrins lietuvių kalbos redaktorius, kuris užtikrins, kad tekstas atitiktų lietuvių kalbos reikalavimus. Prieš atiduodami vertimą Jums, dar kartą peržiūrėsime ir įsitikinsime, kad vertime neliko neišverstų vietų, nesiskiria skaičiai, datos ir kiti svarbūs dalykai, kaip ir pasirinkus planą „BV Geras“. 

Vertimui raštu į užsienio kalbą parenkame patyrusį vertėją, kuriam kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji. Vertimą peržiūri kalbos redaktorius, kuriam kalba, į kurią verčiama, taip pat yra gimtoji. Atlikę vertimą ir jį suredagavę, peržiūrėsime, ar visas tekstas yra išverstas, ar nesiskiria skaičiai, datos ir kita informacija originale ir vertime.
Kada rinktis planą „BV Profesionalus“?

Rinkitės planą „BV Profesionalus“, kai reikia raštu versti specializuotus tekstus, sutartis, medicininius išrašus, instrukcijas, skirtas platesnei auditorijai, rinkodaros tekstus, kuriuos ketinate publikuoti, interneto svetaines ar įmonės prisistatymą užsienio rinkoms. Jei trumpiau, šį planą rinkitės tekstams, kuriems išversti reikalingas ne tik filologinis išsilavinimas, bet ir puikus konkrečios srities išmanymas. Planas „BV Profesionalus“ Jums tinka, kai reikia daugiau nei įprasto vertimo raštu. Dėl puikaus kokybės ir kainos santykio šį vertimų paslaugų planą dažniausiai užsako klientai, kurie supranta kokybės svarbą.

Jeigu Jums nereikalinga aukštesnio lygio kokybės kontrolė ir norite mokėti mažiau, galite užsisakyti paprastesnį vertimo paslaugos planą be papildomo redagavimo BV Geras. Jeigu Jums būtinas itin aukštos kokybės vertimas - rinkitės planą BV Premium.

 

Kiek kainuoja vertimas su planu „BV Profesionalus“?

Kol nematome Jūsų dokumento, nežinome teksto apimties, sudėtingumo. Žinoma, visada galime gundyti mažiausia kaina. Tik bus teisingiausia, jei kreipsitės el. paštu arba atsiųsite užklausą. Paskaičiuosime būtent Jums, Jūsų tekstui tiksliausią, priimtiniausią kainą, susitarsime dėl Jums patogaus vertimo termino.

Atsiųsdami užklausą Jūs neįsipareigojate užsakyti mūsų biure!