Titulinis
Kainos
Planas „BV Premium“ 
Atgal

Planas „BV Premium“

Vertimo planas „BV Premium - tiems, kam reikalinga ypatingai aukšta vertimo raštu kokybė. Pasinaudokite patogia vertimų kainos skaičiuokle ir užsakykite vertimą dabar, arba pateikite užklausą ir netrukus pateiksime geriausią pasiūlymą.


Ką gaunate užsakę planą „BV Premium“?

Užsakius vertimą raštu į lietuvių kalbą ar į užsienio kalbą su planu „BV Premium“, į vertimo procesą įtraukiamas papildomas vertėjas. Taigi, vertimą atlieka kompetentingas vertėjas, kurį projektų vadovas parenka, atsižvelgdamas į teksto specifiką. Teksto vertimui paskirtas vertėjas, atsižvelgiant į Jūsų pateikto teksto pobūdį, turės medicininį, teisinį ar kitą išsilavinimą, todėl puikiai išmanys konkrečios srities terminiją. Be to, vykstant vertimo procesui, projektų vadovas kontaktuos su Jumis ir konsultuosis dėl terminų, kad vertimo terminai atitiktų Jūsų pageidavimus. Tada atliktą vertimą peržiūrės antras vertėjas, kuriam kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji. Jis užtikrins, kad tekste nebūtų vertimo klaidų, dar kartą atidžiai palygins originalą su vertimu. Išverstą ir antro vertėjo peržiūrėtą tekstą patikrins kalbos, į kurią buvo verčiama, redaktorius, kuris užtikrins, kad tekstas atitiktų kalbos reikalavimus. Prieš atiduodami vertimą Jums, peržiūrėsime ir įsitikinsime, kad vertime neliko neišverstų vietų, nesiskiria skaičiai, datos ir kiti svarbūs dalykai.

Kada rinktis planą „BV Premium“?

Rinkitės planą „BV Premium“, kai reikia ypatingo tikslumo. Šį planą rekomenduojame verčiant mokslinius tekstus, ypač svarbias sutartis, labai specializuotas instrukcijas, kai ketinate publikuoti svarbų rinkodaros tekstą, prisistatyti užsienio rinkoms patys, arba pristatyti savo gaminius ar paslaugas. Planas „BV Premium“ skirtas tiems, kurie supranta, kad negalima taupyti kokybės sąskaita.

Jeigu Jums nereikia aukštesnio lygio kokybės kontrolės ir norite mokėti mažiau, galite užsisakyti ir paprastesnį vertimo paslaugų planą be papildomo vertėjo atliekamos peržiūros ir vertimo į užsienio kalbą redagavimo, t. y. planąBV Geras. Jeigu Jums reikalingas aukštos kokybės vertimas, tačiau manote, kad antro vertėjo atliekama peržiūra Jums nėra būtina - rinkitės planą Planas BV Profesionalus.

Kiek kainuoja vertimas su planu „BV Premium“?
Pasinaudokite UAB „Baltijos vertimai“ vertimų kainos skaičiuokle dabar ir iš karto sužinokite vertimo su pasirinktu planu kainą bei galimą terminą. Jeigu skaičiuoklės pasiūlytas terminas Jums atrodo per ilgas, kreipkitės į mus arba pateikite užklausą ir susitarsime dėl Jums patogaus vertimo termino.